Petice za psí hřbitov

Vážení občané,
obracím se na Vás o pomoc. Pomoc spočívá v tom, že vytisknete př™iložené soubory a pokusíte se na Vašem pracovišti, ve svém okolí, ve škole udělat podpisovou akci za dobrou věc (více v př™íloze). Jistě jste v minulých týdnech zaregistrovali ohledně budování hř™bitova pro domácí mazlíčky nějaké články v místním i celostátním tisku. Souhlas s budováním nebyl odsouhlasen na námi vybraném místě jen proto, že je toto místo údajně znesvěcením sousedního hř™bitova lidského. Nám se tento důvod zdá malicherný.
Myslíme si, že i zvíř™ata a jejich majitelé mají možnost svého mazlíčka po smrti pohř™bít na důstojném místě. Dnes jsou možnosti dvě €“ zakopat zvíř™e někde v př™írodě, což je protizákonné nebo zvíř™e nechat zlikvidovat v kafilerii. Což je pro někoho, kdo má zvíř™e jako člena rodiny, nepř™ijatelné. Málokdo z nás má možnost zvíř™e pohř™bít na zahradě. Pro ty ostatní chceme právě vybudovat tento hř™bitov jako možnost tř™etí, důstojnou.
A proč zrovna na tomto místě? Důvodů je mnoho. Ale ten nejprozaičtějří jsou, jak jinak v dnešní době, peníze. Pokud vybudujeme hř™bitov právě v sousedství hř™bitova lidského, náklady na jeho vybudování a provoz budou minimální.
Jsme nezisková organizace a nemůžeme, a ani nechceme, vydělávat na neštěstí lidí, kteř™í ztratí svého miláčka. Ale všechno se dnes musí platit €“ práce, svoz odpadků, sekání trávy atd. Tímto bychom chtěli snížit náklady na minimum, aby byl hř™bitov soběstačný a měla ho možnost užívat a navštěvovat co nejširší veř™ejnost. Včetně starých lidí, kteř™í jsou odkázání větřinou jen na MHD.

Tímto Vám děkujeme za spolupráci.

Veškeré dotazy posílejte na email: martin.kh@seznam.cz nebo na tel.: 777833423.
Vyplněné petiční archy zasílejte na adresu Martin Starý, Masarykova 581, Kutná Hora nebo noste osobně př™ímo organizátoru petice do Vlašského dvora, MěU, Havlíčkovo nám. 552, dveř™e č. 13 , technické oddělení – A TO DO 15.BŘEZNA 2008 !!!

Bc. Martin Starý
OS Denemark
http://denemark.jidol.cz

Zde si můžete stáhnout a vytisknout petiční arch.
Petiční arch (v PDF)
Podrobné informace o záměru vybudovat psí hř™bitov
Informace (v PDF)
Detailní projekt psího hř™bitova (v PDF)

Současně můžete vyjádř™it svou podporu a své názory v komentář™ích pod tímto článkem. Děkujeme.

nebuďte asociální, sdílejte ...Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google
Share on pinterest
Pinterest
0

1 komentář u „Petice za psí hřbitov

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *