Kontakty na členy

Kontakty

 • David Šafránek, předseda (davidsafranek@seznam.cz)
 • Martin Starý, zakladatel sdružení a hlavní organizátor, specializace na zoologii (martin.kh@seznam.cz, mob.:+420777833423)
 • Pavel Jakubec, specializace na entomologii, ochranu přírody a ekologii (a.headache@seznam.cz)
 • Jiří Dolejší, správce webu a fotogalerie (jiri.dolejsi@gmail.com
 • Shyamoli Hájková, odpadové hospodářství, ekologická výchova, provianťák
  (torunshamola@seznam.cz)
 • Tomáš Klail, dendrologie, včelařství, amatérsky ornitologie, ovocnářství (tomasklail@seznam.cz )
 • Jan Moravčík, IT analytik, fotograf ( jan@moravcik.cz )
 • Dana Kudlíková, (kudlikova@email.cz)
 • Pavel Novák, (mirkaapavel@seznam.cz)
 • Robert Svoboda (rbr@centrum.cz)

Pokud chcete kontaktovat naše sdružení, pište prosím Martinovi na jeho email. Technické dotazy ohledně fungování webových stránek směřujte na Jirku. Budeme se snažit Vám odpovědět co nejdříve a co nejlépe. Samozřejmě využívejte co nejvíce možnosti vkládat komentáře přímo pod jednotlivé články, je to asi nejlepší možnost komunikace mezi námi a také mezi čtenáři navzájem.

O nás

Martin Starý

* 1978 v Kutné Hoře, kde stále bydlí.

Vystudoval gymnázium Jiřího Ortena v KH (1997), rok Tropického a subtropického zemědělství v Praze – Suchdole. Pak zbaběle utekl ze studií na vysoké škole a přihlásil se na VOŠ v Chrudimi – obor ekologie a tvorba krajiny. Po úspěšném absolvování nastoupil koncem roku 2000 jako referent na Městském úřadu v Kutné Hoře. Jeho náplní práce byla správa veřejné zeleně, hřišť, hřbitovů a další věci. Již v době zaměstnání bojoval o údolí Vrchlice a ochranu přírody v Kutné Hoře. Kvůli tomu, i kvůli své velké zálibě v zahradničení vystudoval při zaměstnání dálkově vysokou školu v Praze – Suchdole, obor zahradník bakalář. Zaěstnání na městském úřadě vyměnil za práci ve Foxconnu jako technik přes životní prostředí a správce zeleně na golfovém hřišti na Roztěži, pak pracoval jako vedoucí pracovník Technických služeb, správa zeleně a dětských hřišť, následně jako jednatel pivovaru a správce zámeckého parku. v současné době je starostou Kutné Hory. Koníčky: příroda ve všech směrech, zahradničení, sochařina, fotografování, cestování, bonsaje, chovatelství, kryptozoologie, léčitelství, záhady a dávné civilizace, kutnohorské pivo, černý humor, dobré jídlo
Kontakt: +420 777 833 423, martin.kh@seznam.cz

Pavel Jakubec

* 1982 v Kutné Hoře, momentálně bydlí střídavě v Praze a Kutné Hoře

Vystudoval SZeŠ v Čáslavi obor Cestovní ruch. Následně si řekl, že školy bylo dost a začlenil se do pracovního procesu. Rok pobýval v Kostelci nad Černými lesy jako purifikační technik v Baxter BioScience s.r.o., ale začalo se mu stýskat po studentském životě, a proto v roce 2006 začal studovat Aplikovanou ekologii na ČZU v Praze, kterou úspěšně 1.6.2009 dokončil. Momentálně plánuje pokračovat ve studiu na ČZU na oboru Ochrana životního prostředí.
Z různých koníčků nakonec vyhrála entomologie, ve které se věnuje nosatcům, mrchožroutům a trochu se baví s čeledí Leiodidae.
Kontakt: a.headache@seznam.cz

Jiří Dolejší

* 1980 v Čáslavi, žije trvale na Šumavě

Také absolvent kutnohorského gymnázia, kde se potkával s výše zmíněnými výtečníky. Potom se mu podařilo vystudovat Lesnickou fakultu Mendelovy lesnické a dřevařské fakulty v Brně, kde se mohl současně věnovat v přiměřené míře všemu, co ho bavilo a baví : přírodním vědám, počítačům a užívání si života 😉 Mojí funkcí je podpora fungování tohoto webu a také občas něco vyfotím.

Pokud se Vám stránky líbí a chtěli byste podobné, klidně mi napiště na jiri.dolejsi@gmail.com a nějak se dohodneme.

Tomáš Klail

* 1974 v Kutné Hoře.

Vyučen v oboru instalatér, topenář, ve kterém stále pracuje
Všeobecný zájem o přírodu a životní prostředí vůbec. Člen Rybářského svazu od roku 1988, Svazu včelařů od roku 1996 a v současné době i městské komise životního prostředí. Též amatérský dendrolog. Ve spolku Denemark od roku 2010, předtím jako pomocník. Nyní kromě řemeslné a technické pomoci z části zajišťuje provoz našeho hřbitova pro domácí mazlíčky.

Gabriela Březinová

Pochází z Kutné Hory, konkrétně ze Žižkova, na což je náležitě hrdá 🙂

Původní profese je chovatel a jezdec koní. Absolvovala školu v Kladrubech nad Labem, kde po škole pracovala v Národním hřebčinci. Pronikla i do tajů dalších odvětví např. pohostinství, zdravotnictví, pohřebnictví 🙂
Od mala se věnuje chovu rozličných domácích zvířat. Její život je neodmyslitelně se zvířaty a přírodou spojený. Byla dlouholetou členkou Ligy na ochranu zvířat v Kutné Hoře. Působila v komisi životního prostředí a jako celorepublikový poradce chovu Švýcarských honičů. Tyto aktivity omezilo přestěhování do Jižních Čech.
Mezi její větší akce patří, společně s Ligou na ochranu zvířat, přimět město Kutná Hora k vybudování psí záchytné stanice.
Kauza v oboře Švadlenka, propagace čipování psů, kastrace koček. Záchrana a posléze úspěšné obnovení chovu psího plemene Švýcarského honiče.
Podílela se organizačně na přispění kulturního dění. Vyzkoušela si i realizaci hudebních kulturních akcí.
Několik let žila v Jižních Čechách, kde stála u zrodu psího útulku ve Strakonicích.
V současnosti žije v Kutné Hoře, chová Quessantské ovce a Bengálské leopardí kočky.
Pracuje v RC Špalíček v Kolíně.
Mezi její zájmy patří již zmíněná příroda, zvířata,, historie, cestování, kultura, plavání , potápění a plavba na lodích a moto sporty .

 

1 komentář u „Kontakty na členy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.