Kontakty na členy

Kontakty

Pokud chcete kontaktovat naše sdružení, pište prosím Martinovi na jeho email. Technické dotazy ohledně fungování webových stránek směřujte na Jirku. Budeme se snažit Vám odpovědět co nejdříve a co nejlépe. Samozřejmě využívejte co nejvíce možnosti vkládat komentáře přímo pod jednotlivé články, je to asi nejlepší možnost komunikace mezi námi a také mezi čtenáři navzájem.

O nás

Martin Starý

* 1978 v Kutné Hoře

Vystudoval gymnázium Jiřího Ortena v KH (1997), rok Tropického a subtropického zemědělství v Praze – Suchdole. Pak zbaběle utekl ze studií na vysoké škole a přihlásil se na VOŠ v Chrudimi – obor ekologie a tvorba krajiny. Po úspěšném absolvování nastoupil koncem roku 2000 jako referent na Městském úřadu v Kutné Hoře. Jeho náplní práce byla správa veřejné zeleně, hřišť, hřbitovů a další věci. Již v době zaměstnání bojoval o údolí Vrchlice a ochranu přírody v Kutné Hoře. Kvůli tomu, i kvůli své velké zálibě v zahradničení vystudoval při zaměstnání dálkově vysokou školu v Praze – Suchdole, obor zahradník bakalář. Zaěstnání na městském úřadě vyměnil za práci ve Foxconnu jako technik přes životní prostředí a správce zeleně na golfovém hřišti na Roztěži, pak pracoval jako vedoucí pracovník Technických služeb, správa zeleně a dětských hřišť, následně jako jednatel pivovaru a správce zámeckého parku. v současné době je starostou Kutné Hory. Koníčky: příroda ve všech směrech, zahradničení, sochařina, fotografování, cestování, bonsaje, chovatelství, kryptozoologie, léčitelství, záhady a dávné civilizace, kutnohorské pivo, černý humor, dobré jídlo
Kontakt: +420 777 833 423, martin.kh@seznam.cz

Tomáš Klail

* 1974 v Kutné Hoře.

Vyučen v oboru instalatér, topenář, ve kterém stále pracuje
Všeobecný zájem o přírodu a životní prostředí vůbec. Člen Rybářského svazu od roku 1988, Svazu včelařů od roku 1996 a v současné době i městské komise životního prostředí. Též amatérský dendrolog. Ve spolku Denemark od roku 2010, předtím jako pomocník. Nyní kromě řemeslné a technické pomoci z části zajišťuje provoz našeho hřbitova pro domácí mazlíčky.

Pavel Jakubec

* 1982 v Kutné Hoře, momentálně bydlí střídavě v Praze a Kutné Hoře

Vystudoval SZeŠ v Čáslavi obor Cestovní ruch. Následně si řekl, že školy bylo dost a začlenil se do pracovního procesu. Rok pobýval v Kostelci nad Černými lesy jako purifikační technik v Baxter BioScience s.r.o., ale začalo se mu stýskat po studentském životě, a proto v roce 2006 začal studovat Aplikovanou ekologii na ČZU v Praze, kterou úspěšně 1.6.2009 dokončil. Momentálně plánuje pokračovat ve studiu na ČZU na oboru Ochrana životního prostředí.
Z různých koníčků nakonec vyhrála entomologie, ve které se věnuje nosatcům, mrchožroutům a trochu se baví s čeledí Leiodidae.
Kontakt: a.headache@seznam.cz

Jiří Dolejší

* 1980 v Čáslavi, žije trvale na Šumavě

Také absolvent kutnohorského gymnázia, kde se potkával s výše zmíněnými výtečníky. Potom se mu podařilo vystudovat Lesnickou fakultu Mendelovy lesnické a dřevařské fakulty v Brně, kde se mohl současně věnovat v přiměřené míře všemu, co ho bavilo a baví : přírodním vědám, počítačům a užívání si života 😉 Mojí funkcí je podpora fungování tohoto webu a také občas něco vyfotím.

Pokud se Vám stránky líbí a chtěli byste podobné, klidně mi napiště na jiri.dolejsi@gmail.com a nějak se dohodneme.

1 komentář u „Kontakty na členy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *