Blíží se letní slunovrat a bubnování

Jako už několik let zpátky, i letos  připravujeme na letní slunovrat bubnování u menhirů. Tentokrát jsme se však udělali trochu změnu. Před rokem jsme totiž koupili od Sama jeho velký, kruhový stan. Loni jsme v něm ze soboty na neděli spali, povídalo se u ohně a bylo to moc fajn. Proto jsme se letos rozhodli postavit tenhle stan už v pátek 21. června, před samotnou akcí. Tímto zveme všechny, kteří jedou do Kutné Hory z daleka nebo s námi chtějí strávit delší čas a už v pátek si nanečisto zabubnovat, doražte k menhirům už v pátek navečer. Možná dorazí i pár kamarádů hudebníků. Je možné si vzít s sebou kytaru nebo jiný hudební nástroj. Večer u ohně můžeme hrát, povídat i bubnovat. Ve stanu se vyspí asi 20 lidí, jen je potřeba si vzít karimatku nebo lehátko, spacák a deku.
V sobotu 22. června je možné si v klidu prohlídnout Kutnou Horu nebo si zajít na Stříbření. Samotná akce začne někdy kolem 14 hodiny a bude jako vždy pokračovat až do sobotní noci. Přijede jako vždy Sam se svými bubny, které si budete moci nejen zapůjčit, ale i koupit. Určitě si ale vezměte bubny svoje, ať jich máme pohromadě co nejvíc. Další hudební nástroje jsou také vítány.
Spát se bude moci jako vždy ve stanech, v autech nebo pod širákem. Občerstvení bude zajištěno až na sobotní odpoledne a večer (letos si ho zajišťujeme sami), takže kdo bude chtít přijet už v pátek, vezměte si jídlo s sebou. Supermarket Billa je případně 1 km daleko. Budeme se zase těšit na viděnou a příjemně strávený červnový víkend. Teď už jen aby nám vyšlo počasí 🙂 Snad se nás sejde dost, třeba i proto, že jsme dali vědět na server Kudyznudy.

nebuďte asociální, sdílejte ...Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google
Share on pinterest
Pinterest
0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *