Ukončení kampaně na záchranu Chmeliště

Zhruba před šesti měsíci jsme vás informovali o zahájení kampanně na záchranu bývalé cihelny ve Chmelišti. Hliniště cihelny, které si příroda po ukončení těžby hlíny vzala zpět do své péče, se stalo biologicky velice cennou lokalitou. Tento krásný kout přírody měl být však v rámci rekultivací zlikvidován a zavezen. Rekultivaci jsme chtěli zabránit a od května naše sdružení ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody seznamovalo lidi nejen z Kutnohorska, ale i z celé České republiky s tímto zajímavým místem. Ti, kdo ještě chtějí pomoct a chtějí mít dobrý pocit, mohou přispět na číslo účtu 9999922/0800, specifický symbol 110. Budeme rádi, sdělíte-li nám i své jméno a adresu. 8. října od 14 hodin budou totiž v  kutnohorské knihovně, kde kampaň začala, dárcům z Kutnohorska předány pamětní certifikáty.
PS: Já osobně se slavnosti nemůžu zúčastnit, protože budu v tu dobu ve řkole. Takže úvodní slovo si vezme místo mne pí Hájková, př™ípadně někdo z ďŒSOP. Po př™edání certifikátů bude neoficiální “tisková konference” s ochranář™i i dárci. Měl by být př™ítomen nejen tisk, ale i zpravodajství ďŒT24. Budeme moc rádi, když nás př™ijdete podpoř™it.

nebuďte asociální, sdílejte ...Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google
Share on pinterest
Pinterest
0
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality se štítky a jeho autorem je Martin Starý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

56 komentářů u „Ukončení kampaně na záchranu Chmeliště

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *