I letos budou u menhirů čarodějnice

I letos připravujeme k menhirům pálení čarodějnic. Hromada, kterou nám kamarádi, ale i přičinliví lidé navezli, se ještě stále rozrůstá. Při akci Ukliďme Česko jsme museli zažehnat oheň, který někdo na kraji hromady založil a který by nám celou hromadu zapálil. Povedlo se to a všichni se můžeme zase těšit na pořádný oheň, který zapálíme někdy za šera (častá otázka). Prostě proto, aby byl efekt pořádný.
Stejně jako loni bude připraveno občerstvení v podobě piva/lima, klobás, masa, ale tentokrát si budete moci koupit i další dobrůtky, protože občerstvení zajištují naše kamarádky a kamarádi. Především holky rády pečou a už se chystají vyřádit se i něčím sladkým na zub.
Snad přilítne i žádaná čarodějnice na koštěti. Jen musíme vyřešit technický problém. K dispozici bude jako vždy i menší oheň na buřty, takže si můžete přinést buřty své. Vítané budou i hudební nástroje a především bude nutná i dobrá nálada. Přejme si, aby nám všem vyšlo i počasí. Kdyžtak teplé deky s sebou. Takže na viděnou u menhirů.

nebuďte asociální, sdílejte ...Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google
Share on pinterest
Pinterest
0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *