Poděkování a pozvánka na koncert O. Smeykala – “Výprava” (aktualizováno 2. září)

Před zhruba 4 lety jsem byl na koncertu v kapli Božího Těla, kde hrál O. Smeykal na didgeridoo a Bear Love na obří gong. Tehdy koncert uspořádal Honza Drchal z čajovny. Bylo to tehdy úžasné.
Pana Smeykala jsem před rokem potkal na vernisáži B. Šípka a poprosil ho, zda by koncert v Kutné Hoře nezopakoval, až bude v ČR i jeho anglický kolega. Pan Smeykal se dlouho neozýval a já jsem myslel, že ze všeho sešlo. Nakonec nezapomněl a začali jsme dohadovat místo, termín i financování.
Hlavní partner expozice - Středočeský krajPo několika změnách termínu jsme nakonec dohodli datum na 3. září v barokním kostele sv. Jana Nepomuckého od 15 hodin. Spolu s panem Smeykalem bude hrát na gongy jeho kolega Bear Love a na indiánské flétny Adrew Begay z USA. Na realizaci projektu jsme se podělili s kolegyní místostostarostkou M. Moravčíkovou a část financí poskytlo Město Kutná Hora (5000 Kč) a Krajský úřad Středočeského kraje, z fondu hejtmana (5000 Kč). Všem sponzorům děkujeme. Právě díky vám bude vstup zdarma. Jste všichni srdečně vítáni.

nebuďte asociální, sdílejte ...Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0
Příspěvek byl publikován v rubrice Koncerty a jeho autorem je Martin Starý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *