I Kutná Hora se zapojí do akce Ukliďme Česko 2016 (aktualizováno)

V minulých několika letech se nejen členové spolku Denemark zapojili do celorepublikové akce “Ukliďme Česko”.  Mnohé party byly  tvořeny např. občany některé z městských čtvrtí, obcí nebo zájmových skupin. Nejinak tomu bude i letos. Ve spolupráci s Městem Kutná Hora, jmenovitě s paní K. Hladíkovou, jsme rozdělili okolí Kutné Hory na několik lokalit.  Některé z lokalit si vezmou za své např. skauti, dobrovolníci z realitní firmy nebo např. lesní školka v zahradě. Denemark se zapojí do těchto lokalit:
menhiry a pak Sukov  – 17. dubna – sraz 8:30 u menhirů – Martin Starý
údolí Vrchlice – 16. dubna – sraz na 9 hodinu – Vrbův mlýn – Tomáš Klail, Mirka Nováková
údolí Bylanky – 16. dubna – sraz ve 13 hodin u “Pavlíčku” (dolní Bylanka) – Jana Martinková, Gábina Březinová
okolí vodojemu nad Olympií – 16. dubna – sraz v 9 hodin na začátku panelovky, ulice Tachovská – Lenka Valdmanová
přítok Bylanky – od Přítok – sraz 17. dubna Na Obci v 10 hodin – Dana Kudlíková
okolí Vrchlice kolem městského nádraží a dál po proudu – realitní kancelář Era Garancia – termín bude asi během pracovních dnů
Perštejnec – kolem zahrádkářské kolonie – sraz 16.4.2016 v 8.30hod v osadě – pan Jestříbek
les Na Rovinách bude od 11 do 16. dubna uklízet lesní školka
Kuklík si vezmou za své asi skauti, sraz bude u Sklenářova dolíku (ještě upřesníme)
Kaňk – zatím volná lokalita, snad si ho vezme za své osadní výbor z  Kaňku (ještě upřesníme)
Malín – 16. dubna, sraz v  9:30 u sokolovny – Laďka Krčmářová
zbývá si rozebrat např. Karlov a okolí, část mezi Kaňkem a Libenicemi, Gruntecká silnice a “kliky”, les před kasárnami.  Zapojit se ale mohou i obyvatelé domů uvnitř města. Všechny snesené a vysbírané odpadky pak prosím dejte na hromady k chodníkům nebo někam k cestě, aby je po nahlášení mohla svézt auta Technických služeb. Veškeré informace nebo i materiál (rukavice, pytle) dostanete po dohodě od paní Hladíkové (hladikova@mu.kutnahora.cz) nebo od někoho z Denemarku denemark@googlegroups.com. Při akci foťte, fotografie posílejte buď nám nebo na úřad.
Určitě se i letos zapojí mnoho dobrovolníků a město a jeho okolí si společnými silami uklidíme. Zapojit se mohou i ti, kteří celý rok vymýšlí, diskutují a radí v tom, co by se mělo či dalo ve městě dělat. Tohle je přeci jen to nejjednodušší, co můžeme všichni společně podniknout, ne?

nebuďte asociální, sdílejte ...Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google
Share on pinterest
Pinterest
0
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazeno a jeho autorem je Martin Starý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „I Kutná Hora se zapojí do akce Ukliďme Česko 2016 (aktualizováno)

  1. Nejhorší nepořádek, který jsem kdy na svých procházkách se psem viděla je od silnice Čáslav – Kolín směrem na Nové Dvory. Vím, není to kutnohorský katastr ale je to otřes. Možná by bylo vhodné vyzvat starostu ND k úklidu v této lokalitě a nabídnout mu pomoc od nás z Malína, neboť tam chodí několik děti od nás do školy.
    Malinová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *