Aktivitu v Sklenářově dolíku ocenilo “Umění spojení”

umeni_spojeni_2015 Cílem netradičně pojatého projektu je propojit místní komunitu s galerijním prostředím a světem umění, umožnit setkání lidem různého věku a možností, ale především spojit síly k pomoci druhým.

 

Každý ročník je zaměřen na jinou cílovou skupinu, která v průběhu roku pracuje s umělci. Umělci sami vytvářejí koncept pro konečné dílo, které pak putuje do prosincové benefiční aukce.

Letos byl odstartován již třetí ročník tohoto projektu, tentokrát ovšem bez podtitulů senior, junior, které o lidech mnoho nevypovídají a jsou často spíše zavádějící.

Ve třetím ročníku „Umění spojení“ tedy půjde především o setkání různých lidí, bez ohledu na věk, zdraví či sociální postavení. K účasti jsou přizváni studenti, skauti, senioři, umělci noví i již osvědčení a také účastníci z minulých ročníků.

Finanční prostředky z benefiční aukce tento rok připadnou na Obnovu Sklenářova dolíku, jenž by se v duchu tohoto projektu může stát místem procházek, relaxace a společného setkávání lidí bez ohledu na věk, zdraví či sociální postavení.
VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!

GASK_Umeni spojeni-pozvanka-elektronicka

 

nebuďte asociální, sdílejte ...Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google
Share on pinterest
Pinterest
0
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazeno a jeho autorem je Jan Moravčík. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *