Zpráva ze slavnostního otevření stezky

Diskuse u 1. zastavení

Diskuse u 1. zastavení

Dne 2. července byla slavnostně otevřena naučná stezka kolem Kutné Hory (I. etapa). Zahájení bylo od 15h v preghausu Vlašského dvora. Bohužel se díky tropickým teplotám a začátku prázdnin (nebo i jinému důvodu?) nedostavil skoro nikdo 🙁 Ze sponzorů byli přítomni pouze ing. Moravčíková za Krajský úřad Středočeského kraje a pan Zubov s manželkou za Město Kutná Hora. Byli samozřejmě pozvaní i ostatní spolupracovníci, sponzoři a široká veřejnost, ale nikdo nedorazil. proto jsme celou “slavnost” před 16h ukončili u 1. zastavení, které je nahoře v ulici Žižkova brána. Druhý den, 3. července, byla naplánovaná první komentovaná prohlídka po stezce. Bohužel už ranní  teploty dosahovaly nad 25C a přišli jen 3 lidé. Snad se příště, tzn. 17. července, sejde lidí víc.

nebuďte asociální, sdílejte ...Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google
Share on pinterest
Pinterest
0

2 komentáře u „Zpráva ze slavnostního otevření stezky

  1. Jako rodák z Kutné Hory a cykloturista chválím úsilí o vybudování cyklostezek. Pojďme iniciovat přebudování železniční tratě Kutná Hora – Zruč nad Sázavou na cyklostezku. Tel. kontakt na mmne 603 800 294.

    • Tak to asi dost dobře nepůjde 🙂 Každopádně propojení regionů a mikroregionů je potřeba…jakou formou, to je už složitější:(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *