Pozvánky na dubnové akce

Omlouváme se všem pravidelným čtenářům, že nejsou na webu nové články. Ne že by se nic nedělo, ale nějak není čas. Pracuju denně na hřbitově pro zvířata, abych vše do konce dubna stihl a večer už nezbývá čas.

Chtěli bychom vás pozvat 24. dubna od 8:30 h na brigádu do údolí Vrchlice. Sraz bude jako vždy u Vrbového mlýnu. S sebou si vezměte jídlo, pití, oblečení na ven a třeba nějaké nářadí (lopatu, rýč, krumpáč). Chtěli bychom začít kopat tůně v lomu u Vrbového mlýnu. Děti s maminkami budou zase během procházky k Velkému rybníku sbírat poházené odpadky nebo mohou natahat větve na hromadu, kde se budou pálit čarodejnice. Kolem oběda bychom si mohli upéct u Cimburku buřty. 
V pondělí 26. dubna od 17h bude oficiální otevření Klubovny chovatelského kroužku na ZŠ Jana Palacha. Zváni jsou všichni, zejména pak všichni sponzoři.
Další týden, tzn. v pátek 30. dubna od 17 h bude u Cimburku “Pálení čarodejnic”. Jste všichni srdečně zváni. Pokud se sejde více dětí, udělali bychom zase stezku odvahy jako minule.
V sobotu 1. května,  ve 14 h, bude poprvé otevřen Hřbitov pro zvířata. Upravena je asi 1/3 plochy pozemku. Zbytek bude upraven do konce roku – je nutné nejen vysbírat kameny, ale i chemicky ošetřit obrost pařízků a především navozit 20 cm vrstvu zeminy. A to nejde v tomhle  střídavém počasí všechno stihnout. Větší část je ale hotová, proto bych rád už hřbitov otevřel pro veřejnost

nebuďte asociální, sdílejte ...Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google
Share on pinterest
Pinterest
0

2 komentáře u „Pozvánky na dubnové akce

  1. S těma čarodějnicema držim palce. Včera jsem při projížďce na kole koukal, že u Cimburku se usadila banda bezdomovců. Vypadaj že se tam usadili nastálo, tak doufám že se vám je podaří (asi jedině ve spolupráci s policií) “vykopat”. Tohle je moc pěkné místo na výlety a posezení u ohně jen tak s buřtem na klacku a byla by škoda aby skončilo jako dezďácké doupě…..

    • Ahoj, v sobotu jsem tam na ně už vlítnul. Chtěl jsem to řešit mírně a s domluvou, ale pak mě nas…, když jsem zjistil, že rozebrali kvůli dřevu hromadu a klády sloužící jako líhniště pro nosorožíky. Prý do pátku zmizí. Ve středu jdu opravovat mostek a jestli tam budou, tak volám policii. Přesně jak píšeš – to posezení jsme budovali pro všechny a ne jen pro pár bezďáků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *